




1 429 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BRT Bearings | PWK0099 | DANA | 35241 | DANA | 565903 |
| JEEP | K68499023AA | JEEP | K83503064 | SNR | R18623 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| JEEP (BAW) WRANGLER II (TJ) | JEEP (BAW) WRANGLER III (JK) | JEEP (BAW) WRANGLER IV (JL) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | SKF |
| Код запчастини | VKBA7145 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 18.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 39.7 мм |
| Зовнішній діаметр | 73 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Сумісність з моделлю | Wrangler |
| Користувальницькі характеристики | |
| Внутрішній діаметр [мм] | 39,7 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 73 |
| Код товару | VKBA7145 |
| Ширина [мм] | 18,5 |