




2 557 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 94001 | AKS DASIS | 519026N | AUTOGAMMA | 107545 |
| AVA Clever Choice | HY6603 | HELLA | 8FH351315731 | HYUNDAI | 971384H000 |
| JDEUS | 254M52 | KALE | 352155 | MAHLE | AH205000P |
| NISSENS | 77635 | VAN WEZEL | 82016701 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai H-1 Cargo (TQ) | Hyundai GRAND STAREX автобус (TQ) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54396 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 153 мм |
| Ширина ядра радіатора | 276 мм |
| Глибина ядра радіатора | 33 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | H 1 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 33 |
| Довжина решітки [мм] | 153 |
| Код товару | 54396 |
| Ширина решітки [мм] | 276 |