



5 699 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 210151N | LEXUS | 1640025130 | NISSENS | 606786 |
| TOYOTA | 1640025130 | TOYOTA | 16400F0010 | VAN WEZEL | 53012714 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus ES (_Z10_, _A10_, _H10_) | Toyota CAMRY (_V7_, _VA7_, _VH7_) | Toyota RAV 4 V (_A5_, _H5_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550334 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 702 мм |
| Ширина ядра радіатора | 437 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, RAV4, ES |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 702 |
| Код товару | 550334 |
| Ширина решітки [мм] | 437 |