



8 304 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 050135N | BMW | 17115A06FE3 | BMW | 17115A44D67 |
| BMW | 17115A5C814 | BMW | 17118655752 | BMW | 17119894500 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW X5 (G05, F95) | BMW X6 (G06, F96) | BMW X5 Van (G05) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550245 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 619 мм |
| Ширина ядра радіатора | 625 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5, X6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 619 |
| Код товару | 550245 |
| Ширина решітки [мм] | 625 |