



6 910 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 115051 | AVA Clever Choice | KA2057 | AVA Clever Choice | KA2127 |
| AVA Clever Choice | KAA2057 | EACLIMA | 31R36074 | HELLA | 8MK376763601 |
| KIA | 253103E150 | KIA | 253103E170 | KIA | 253103E176 |
| KIA | 253103E250 | KIA | 253113E150 | KIA | 253113E170 |
| KIA | 253113E250 | NISSENS | 66659 | NISSENS | 66773 |
| VAN WEZEL | 83002057 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| KIA SORENTO I (JC) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53368 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 625 мм |
| Ширина ядра радіатора | 575 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 625 |
| Код товару | 53368 |
| Ширина решітки [мм] | 575 |