



4 522 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 102149 | 4SEASONS | 102149A | AKS DASIS | 040014N |
| AVA Clever Choice | VW2287 | EACLIMA | 31R77119 | MAHLE | CR2032000S |
| NISSENS | 65335 | SEAT | 5N0121253H | VALEO | 735133 |
| VAN WEZEL | 58002287 | VW | 5N0121253H |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Seat ALHAMBRA (710, 711) | VW TIGUAN (5N_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58339 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 406 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Tiguan, Sharan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 27 |
| Довжина решітки [мм] | 650 |
| Код товару | 58339 |
| Ширина решітки [мм] | 406 |