



5 990 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUTOGAMMA | 105417 | DENSO | DRM50069 | EACLIMA | 31R71218 |
| FRIGAIR | 01153115 | HELLA | 8MK376790181 | KALE | 352600 |
| KALE | 366500 | MAHLE | CR1867000S | NISSENS | 646807 |
| NISSENS | 64681 | THERMOTEC | D72050TT | TOYOTA | 164000L120 |
| TOYOTA | 164000L140 | TOYOTA | 164000L160 | TOYOTA | 164000L210 |
| VAN WEZEL | 53002432 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota HILUX (VIGO) III пикап (TGN1_, GGN2_, GGN1_, KUN2_, KUN1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58491 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 651 мм |
| Ширина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 651 |
| Код товару | 58491 |
| Ширина решітки [мм] | 525 |