



5 673 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 119104 | AKS DASIS | 080003N | AKS DASIS | 080131N |
| AVA Clever Choice | MT2881 | EACLIMA | 31R51143 | FIAT | 6000605263 |
| JDEUS | M0180550 | KALE | 355070 | MITSUBISHI | 1350A807 |
| NISSENS | 606549 | VAN WEZEL | 32012705 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Fiat FULLBACK пикап (KT_) (US) | Mitsubishi L 200 (KJ_, KK_, KL_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 560010 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 525 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | L200, Fullback |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 640 |
| Код товару | 560010 |
| Ширина решітки [мм] | 525 |