




2 747 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AUTOGAMMA | 107611 | NISSENS | 73342 | NRF | 54443 |
| RENAULT | 271150001R | VALEO | 811543 | VAN WEZEL | 43006634 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault LAGUNA купе (DT0/1) | Renault LAGUNA III (BT0/1) | Renault LAGUNA III Grandtour (KT0/1) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AH262000S |
| Виробник | Mahle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Довжина ядра радіатора | 175 мм |
| Ширина ядра радіатора | 186 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Конструктивні особливості | З аксесуарами |
| Призначення | Для автомобілів з кондиціонером |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 175 |
| Код товару | AH262000S |
| Ширина решітки [мм] | 186 |