



6 368 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120182 | AKS DASIS | 070188N | AVA Clever Choice | DN2444 |
| DENSO | DRM46065 | EACLIMA | 31R18159 | FRIGAIR | 01213084 |
| JDEUS | M0190870 | KALE | 355525 | KOYORAD | PL023483 |
| MAHLE | CR1595000S | NISSAN | 214104BD0A | NISSAN | 214104BE0A |
| NISSENS | 68788 | RENAULT | 214104BD0A | RENAULT | 214104BE0A |
| VAN WEZEL | 33002444 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan X-TRAIL (T32_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550119 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 540 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Koleos, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 540 |
| Код товару | 550119 |
| Ширина решітки [мм] | 468 |