


1 826 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DELPHI | TD1740W | FEBEST | BZAB031 | FEBI BILSTEIN | 49538 |
| GSP | 516549 | LEMFÖRDER | 3726101 | MERCEDES-BENZ | 2513300743 |
| MERCEDES-BENZ | 2513330814 | MERCEDES-BENZ | 2513330843 | MERCEDES-BENZ | A2513300743 |
| MERCEDES-BENZ | A2513330814 | MERCEDES-BENZ | A2513330843 | OPTIMAL | F88340 |
| SIDEM | 849662 | SPIDAN | 412341 | SWAG | 10949538 |
| TALOSA | 5722145 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz R-CLASS (W251, V251) |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 0146100024 |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Задній |
| Висота | 67 мм |
| Діаметр внутрішній | 16 мм |
| Діаметр зовнішній | 70 мм |
| Тип кріплення | Гідравлічне |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | R-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 67 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 16 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 70 |
| Код товару | 0146100024 |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| потрібна кількість | 2 |