



3 382 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43248 | AKS DASIS | 142014N | AUTO AIR GLOUCESTER | 161073 |
| AVA Clever Choice | MT5206 | DELPHI | TSP0225613 | EACLIMA | 30C51013 |
| FRIGAIR | 08163018 | HELLA | 8FC351304211 | JDEUS | 718M34 |
| JDEUS | 718M36 | KALE | 382540 | MAGNETI MARELLI | 350203069003 |
| MAGNETI MARELLI | 350203987000 | MAHLE | AC483000S | MITSUBISHI | 7812A035 |
| MITSUBISHI | MR190809 | MITSUBISHI | MR360415 | MITSUBISHI | MR398788 |
| NISSENS | 94790 | VALEO | 810929 | VAN WEZEL | 32005206 |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35756 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 575 мм |
| Ширина ядра радіатора | 350 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.3 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero, Pajero Sport |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 8,3 |
| Ø впускного отвору [мм] | 12,9 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 575 |
| Код товару | 35756 |
| Ширина решітки [мм] | 350 |