


1 111 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FORD | 5660104 | FORD | BRF1539 | FORD | BT432200AA |
| FORD | BT4Z2200A | FORD | DG132M007CA | FORD | DG1Z2200D |
| FORD | EG132M007AA | FORD | EG1Z2200B | FORD | FG1Z2200A |
| MINTEX | MDB3841 | TEXTAR | 2588601 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| FORD USA EDGE (U387) | FORD USA EXPLORER |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0986495396 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Товщина | 17.3 мм |
| Ширина | 116.9 мм |
| Висота | 49.9 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 49,9 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з протискрипною пластиною |
| Знак відповідності нормам | ECE-R90 |
| Код товару | 0986495396 |
| Номер WVA | 25886 |
| Товщина (мм) | 17,3 |
| Ширина [мм] | 116,9 |