



4 847 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43816 | AKS DASIS | 052036N | AVA Clever Choice | BW5616D |
| BMW | 64539364255 | BMW | 9364255 | DENSO | DCN05107 |
| HELLA | 8FC351009561 | KOYORAD | CD421060 | MAHLE | AC99000P |
| NISSENS | 940750 | VAN WEZEL | 06015703 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW 5 (G30, F90) | BMW 7 (G11, G12) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350560 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 382 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.7 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 5, 7-Series |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 8,7 |
| Ø впускного отвору [мм] | 11,8 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 640 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350560 |
| Ширина решітки [мм] | 382 |