




5 498 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43543 | AKS DASIS | 562045N | AVA Clever Choice | HY5343 |
| AVA Clever Choice | HY5343D | DENSO | DCN41012 | EACLIMA | 30C28047 |
| FRIGAIR | 08283052 | HYUNDAI | 976062W000 | HYUNDAI | 976062W001 |
| JDEUS | M7540480 | KOYORAD | CD810706 | MAHLE | AC1024000S |
| NISSENS | 940391 | THERMOTEC | KTT110796 | VALEO | 814459 |
| VAN WEZEL | 82005343 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FE III (DM) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350333 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 8.6 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 8,6 |
| Ø впускного отвору [мм] | 12,9 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 480 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350333 |
| Ширина решітки [мм] | 425 |