

1 324 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10221100 | BGA | CH0910 | BMW | 11127729541 |
| CORTECO | 83403028 | GLASER | H8495800 | MEC-DIESEL | 872257 |
| VICTOR REINZ | 611026100 | WILMINK GROUP | WG1809978 | WILMINK GROUP | WG1892538 |
| WILMINK GROUP | WG1911858 | WILMINK GROUP | WG1957108 | WILMINK GROUP | WG2149246 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| BMW I3 (I01) | BMW MOTORCYCLES C |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 784950 |
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Товщина | 0.5 мм |
| Товщина після затягування | 0.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Діаметр | 81.3 мм |
| Кількість шарів прокладки | 2 |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | C, i3 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 81,3 |
| Код товару | 784950 |
| Товщина (мм) | 0,5 |