




936 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BOSCH | F026402281 | CITROËN | 9817256080 | COMLINE | EFF363D |
| FILTRON | PE8174 | KAVO PARTS | TF1942 | MAHLE | KK652D |
| MANN-FILTER | PU9027z | MANN-FILTER | PU9027Z | MECAFILTER | ELG5704 |
| MISFAT | F181 | MOTAQUIP | LVFF842 | MULLER FILTER | FN1543 |
| OPEL | 9817256080 | PEUGEOT | 9817256080 | PURFLUX | C622 |
| TOYOTA | SU001A7932 | WIX FILTERS | WF8553 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Peugeot EXPERT Фургон (V_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E512KPD572 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Зовнішній діаметр | 84 мм |
| Внутрішній діаметр | 21 мм |
| Висота | 88 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Expert |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 88 |
| Внутрішній діаметр [мм] | 21 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 84 |
| Код товару | E512KPD572 |