




5 930 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 105018 | 4SEASONS | 980CH11004 | AUTOGAMMA | 103135 |
| AVA Clever Choice | CR2029 | CHRYSLER | 4682587 | CHRYSLER | 4682587AB |
| CHRYSLER | 5191924AA | DODGE | 4682587 | EACLIMA | 31R12021 |
| HELLA | 8MK376766521 | MAHLE | CR1426000S | NISSENS | 60999 |
| NISSENS | 60999A | PLYMOUTH | 4682587 | THERMOTEC | D7Y004TT |
| VALEO | 732778 | VAN WEZEL | 07002029 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Chrysler GRAND VOYAGER III (GS) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50237 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 663 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Chrysler |
| Сумісність з моделлю | Voyager / Grand Voyager |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 32 |
| Довжина решітки [мм] | 663 |
| Код товару | 50237 |
| Ширина решітки [мм] | 378 |