



5 553 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 070004N | NISSAN | 214103NF0A | NISSAN | 214103NL0A |
| NISSAN | 214103NL1A | NISSAN | 214103NL2A | NISSENS | 68765 |
| NISSENS | 68773 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan NV200 EVALIA | Nissan NV200 фургон | Nissan LEAF |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550067 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 635 мм |
| Ширина ядра радіатора | 298 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 635 |
| Код товару | 550067 |
| Ширина решітки [мм] | 298 |