



2 549 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AJUSA | 10211020 | BGA | CH9105 | CORTECO | 83403279 |
| GLASER | H8484820 | MEC-DIESEL | 873602 | TOYOTA | 1111651030C0 |
| VICTOR REINZ | 611014620 | WILMINK GROUP | WG1379576 | WILMINK GROUP | WG1705112 |
| WILMINK GROUP | WG1751609 | WILMINK GROUP | WG1836647 | WILMINK GROUP | WG2149483 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus LX (URJ201) | Toyota LAND CRUISER (VDJ20_, UZJ20_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 484220 |
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Місце встановлення | Ліва |
| Товщина | 1.38 мм |
| Товщина після затягування | 1.38 мм |
| Кількість отворів | 3 шт. |
| Діаметр | 87.5 мм |
| Матеріал | Багатошарова сталь |
| Кількість шарів прокладки | 4 |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser, LX |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр [мм] | 87,5 |
| Код товару | 484220 |
| Кількість виточок/отворів | 3 |
| Сторона монтажу | ліворуч |
| Товщина (мм) | 1,38 |