




4 602 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123190 | 4SEASONS | 123190A | 4SEASONS | 123201 |
| AKS DASIS | 180083N | AVA Clever Choice | RT2458 | FRIGAIR | 01093098 |
| HELLA | 8MK376756591 | HELLA | 8MK376756594 | MAGNETI MARELLI | 359000301590 |
| MAGNETI MARELLI | 359000391590 | MAHLE | CR1197000P | MAHLE | CR1197000S |
| NISSENS | 637606 | NISSENS | 637615 | RENAULT | 214100067R |
| THERMOTEC | D7R043TT | VAN WEZEL | 43002458 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault FLUENCE (L30_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53011 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 468 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 650 |
| Код товару | 53011 |
| Ширина решітки [мм] | 468 |