



728 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| FIAT | 1395975080 | FIAT | K1395975080 | HENGST FILTER | E2208L |
| KNECHT | LX5997 | MANN-FILTER | C26065 | METAL LEVE | LX5997 |
| SOFIMA | S3A19A |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Fiat DUCATO автобус (250) | Fiat DUCATO фургон (250) | Fiat DUCATO c бортовой платформой/ходовая часть (250) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400864 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 257 мм |
| Ширина | 232 мм |
| Висота | 85 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Сумісність з моделлю | Ducato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 85 |
| Довжина [мм] | 257 |
| Код товару | F026400864 |
| Ширина [мм] | 232 |