



8 690 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 102223 | AKS DASIS | 040117N | FRIGAIR | 02373020 |
| MAN | 2N0121253B | MAN | 65061010000 | NISSENS | 606981 |
| VW | 2N0121253B |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW CRAFTER c бортовой платформой/ходовая часть (SZ_) | VW CRAFTER Автобус (SYI, SYJ) | VW CRAFTER Фургон (SY_, SX_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 560024 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 715 мм |
| Ширина ядра радіатора | 665 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Crafter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 22 |
| Довжина решітки [мм] | 715 |
| Код товару | 560024 |
| Ширина решітки [мм] | 665 |