



4 559 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 130289 | 4SEASONS | 130289A | AKS DASIS | 210164N |
| AUTOGAMMA | 105186 | AVA Clever Choice | TO2420 | DENSO | DRM50052 |
| EACLIMA | 31R71209 | FRIGAIR | 01153167 | HELLA | 8MK376783611 |
| KOYORAD | PL011961 | MAGNETI MARELLI | 350213137800 | MAGNETI MARELLI | BM1378 |
| MAHLE | CR1728000S | NISSENS | 646843 | TOYOTA | 1640031420 |
| TOYOTA | 164003142087 | VAN WEZEL | 53002420 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota RAV 4 III (ACA3_, ACE_, ALA3_, GSA3_, ZSA3_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53590 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 402 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 22 |
| Довжина решітки [мм] | 670 |
| Код товару | 53590 |
| Ширина решітки [мм] | 402 |