



792 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AMC Filter | TA1659 | BLUE PRINT | ADT322127 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | N1322138 |
| KAVO PARTS | TA1659 | LEXUS | 178010P090 | LEXUS | 1780145030 |
| LEXUS | 1780145031 | MECAFILTER | ELP9667 | MISFAT | P869 |
| TOYOTA | 1780145030 | TOYOTA | 1780145031 | TOYOTA | 178010P090 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Lexus RX (_L2_) | Lexus LFA (LFA10_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | F026400720 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 266 мм |
| Ширина | 187 мм |
| Висота | 58 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Сумісність з моделлю | RX, LFA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота [мм] | 58 |
| Довжина [мм] | 266 |
| Код товару | F026400720 |
| Ширина [мм] | 187 |