




4 209 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43562 | AKS DASIS | 352019N | AUTO AIR GLOUCESTER | 169824 |
| AUTOGAMMA | 107379 | AVA Clever Choice | SU5104 | AVA Clever Choice | SU5104D |
| DENSO | DCN36006 | EACLIMA | 30C68017 | KOYORAD | CD090774 |
| MAHLE | AC1020000S | NISSENS | 940437 | SUBARU | 73210SG000 |
| SUBARU | 73210SG001 | SUBARU | 73210SG002 | SUBARU | 73210SG010 |
| THERMOTEC | KTT110627 | VAN WEZEL | 51005104 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Subaru FORESTER (SJ) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350468 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 640 мм |
| Ширина ядра радіатора | 314 мм |
| Глибина ядра радіатора | 12 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Сумісність з моделлю | Forester |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,2 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 12 |
| Довжина решітки [мм] | 640 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350468 |
| Ширина решітки [мм] | 314 |