



6 151 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120VO12002 | AKS DASIS | 222002N | AUTOGAMMA | 105039 |
| AVA Clever Choice | VO5158 | AVA Clever Choice | VOA5158 | AVA Clever Choice | VOA5158D |
| EACLIMA | 30C78019 | FRIGAIR | 08113021 | HELLA | 8FC351010734 |
| KALE | 342650 | MAHLE | AC924000S | NISSENS | 94937 |
| THERMOTEC | KTT110241 | VAN WEZEL | 59005158 | VOLVO | 30665562 |
| VOLVO | 30665563 | VOLVO | 8683523 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Volvo XC90 I |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 35876 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 615 мм |
| Ширина ядра радіатора | 425 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.2 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | XC90 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,2 |
| Ø впускного отвору [мм] | 14,5 |
| Глибина решітки [мм] | 18 |
| Довжина решітки [мм] | 615 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 35876 |
| Ширина решітки [мм] | 425 |