



1 533 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18939 | AP | 10110V | ATE | 24010801201 |
| BOSCH | 0986479H69 | BRECO | BV6292 | BREMBO | 08E95821 |
| BREMBO | 08E9582E | BREMBO | KT08040 | DELPHI | BG5139C |
| EUROBRAKE | 58153139116 | FERODO | DDF3046C | HELLA PAGID | 8DD355133761 |
| JURID | 563690JC | NK | 3139116 | RENAULT | 440A09572R |
| TEXTAR | 92327203 | ZIMMERMANN | 470541052 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault ZOE |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Код запчастини | 470541020 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Невентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 8 мм |
| Висота | 40 мм |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 40 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 260 |
| Код товару | 470541020 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 8 |