




3 562 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| ATE | 24013002631 | BOSCH | 0986479G93 | BREMBO | 09D99011 |
| FERODO | DDF3074C | HELLA PAGID | 8DD355134871 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3300347 |
| HYUNDAI | 51712C5700 | JURID | 563718JC | KIA | 51712C5700 |
| MEYLE | 28835210028PD | TEXTAR | 92342803 | ZIMMERMANN | 285354252 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FÉ IV (TM, TMA) | KIA SORENTO/SORENTO PRIME III (UM) |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Код запчастини | 285354220 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Вентильовані |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 30 мм |
| Висота | 50 мм |
| Діаметр маточини | 114 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento, Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 114 |
| Висота [мм] | 50 |
| Діаметр центрування [мм] | 69 |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Зовнішній діаметр [мм] | 340 |
| Код товару | 285354220 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 30 |