



5 673 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43614 | AKS DASIS | 512063N | AUTOGAMMA | 105982 |
| AVA Clever Choice | KA5149 | AVA Clever Choice | KA5149D | AVA Clever Choice | KAA5149 |
| AVA Clever Choice | KAA5149D | EACLIMA | 30C36051 | FRIGAIR | 08333035 |
| KALE | 345460 | KIA | 976062P000 | MAGNETI MARELLI | 350203065003 |
| MAGNETI MARELLI | 350203983000 | NISSENS | 940272 | THERMOTEC | KTT110645 |
| VALEO | 814404 | VAN WEZEL | 83005149 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| KIA SORENTO II (XM) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350021 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 490 мм |
| Ширина ядра радіатора | 430 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 9.4 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Sorento |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 9,4 |
| Ø впускного отвору [мм] | 14,2 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 490 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350021 |
| Обмеження виробника | Halla HCC |
| Ширина решітки [мм] | 430 |