



6 854 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP430084 | BOSCH | 0986479G36 | BOSCH | 0986479H39 |
| COMLINE | ADC4088V | FEBI BILSTEIN | 175134 | MERCEDES | 2224231000 |
| MERCEDES-BENZ | 2224200472 | MERCEDES-BENZ | 2224231000 | MERCEDES-BENZ | A2224200472 |
| MERCEDES-BENZ | A2224231000 | NK | 3433125 | SWAG | 33107336 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz S-CLASS (W222, V222, X222) | Mercedes-Benz S-CLASS купе (C217) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0835231003PD |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Високовуглецевий |
| Призначення | Задні колеса |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 24 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 53 |
| Діаметр центрування [мм] | 66,6 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 320 |
| Код товару | 0835231003PD |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 24 |
| потрібна кількість | 2 |