



8 530 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 118062 | AKS DASIS | 120720N | AVA Clever Choice | MS2144 |
| AVA Clever Choice | MSA2144 | EACLIMA | 31R50120 | FRIGAIR | 01063001 |
| HELLA | 8MK376711161 | KALE | 360200 | MAHLE | CR246000P |
| MERCEDES-BENZ | 1405001303 | MERCEDES-BENZ | 1405002203 | MERCEDES-BENZ | 1405002303 |
| MERCEDES-BENZ | A1405001303 | MERCEDES-BENZ | A1405002203 | MERCEDES-BENZ | A1405002303 |
| NISSENS | 62714A | VALEO | 732447 | VAN WEZEL | 30002144 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mercedes-Benz S-CLASS (W140) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 55316 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 668 мм |
| Ширина ядра радіатора | 471 мм |
| Глибина ядра радіатора | 42 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | S-Class |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 42 |
| Довжина решітки [мм] | 668 |
| Код товару | 55316 |
| Ширина решітки [мм] | 471 |