



5 903 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123205 | 4SEASONS | 123205A | AKS DASIS | 180106N |
| AUTOGAMMA | 105608 | AVA Clever Choice | RTA2616 | EACLIMA | 31R60163 |
| HELLA | 8MK376735391 | MAGNETI MARELLI | 350213199200 | MAHLE | CR857000S |
| NISSENS | 637622 | RENAULT | 214100015R | RENAULT | 214101448R |
| VAN WEZEL | 43002616 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault GRAND SCÉNIC III (JZ0/1_) | Renault SCÉNIC III (JZ0/1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58488 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 652 мм |
| Ширина ядра радіатора | 403 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 652 |
| Код товару | 58488 |
| Ширина решітки [мм] | 403 |