




2 727 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 93986 | MITSUBISHI | 7801A009 | NISSENS | 72956 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Mitsubishi ASX (GA_W_) | Mitsubishi OUTLANDER II (CW_W) | Mitsubishi CEDIA седан (CY/Z_A) |
| Mitsubishi GALANT FORTIS SPORTBACK (CX_A) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 54387 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 147 мм |
| Ширина ядра радіатора | 240 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Outlander, ASX, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 147 |
| Код товару | 54387 |
| Ширина решітки [мм] | 240 |