




4 760 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120129 | AKS DASIS | 070117N | AVA Clever Choice | DN2239 |
| DENSO | DRM46005 | EACLIMA | 31R18095 | FRIGAIR | 01213041 |
| HELLA | 8MK376790301 | KALE | 348020 | KOYORAD | PL021934 |
| MAHLE | CR1877000S | NISSAN | 214608H900 | NISSAN | 214609H200 |
| NISSAN | 21460EQ30A | NISSAN | 21460EQ30B | NISSENS | 68704 |
| NISSENS | 68704A | VALEO | 735064 | VAN WEZEL | 13002239 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan X-TRAIL (T30) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53453 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 688 |
| Код товару | 53453 |
| Ширина решітки [мм] | 450 |