



4 702 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120130 | 4SEASONS | 120130A | AKS DASIS | 070000N |
| AUTOGAMMA | 105110 | AVA Clever Choice | DN2302 | DENSO | DRM46050 |
| EACLIMA | 31R18008 | FRIGAIR | 01213073 | JDEUS | 019M60A |
| KALE | 362900 | KOYORAD | PL022602 | MAGNETI MARELLI | 350213183500 |
| MAHLE | CR1701000S | NISSAN | 21410VK505 | NISSENS | 68721 |
| THERMOTEC | D71027TT | VALEO | 701611 | VAN WEZEL | 13002302 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan NAVARA (D22) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58418 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 688 мм |
| Ширина ядра радіатора | 450 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pick Up, Navara |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 688 |
| Код товару | 58418 |
| Ширина решітки [мм] | 450 |