



5 028 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 120146 | AKS DASIS | 070135N | AVA Clever Choice | DN2354 |
| DENSO | DRM46043 | EACLIMA | 31R18135 | KALE | 346005 |
| KOYORAD | PL022564 | MAHLE | CR2655000S | NISSAN | 214101KC5A |
| NISSAN | 21410BA61A | NISSENS | 67370 | VALEO | 701264 |
| VAN WEZEL | 13002354 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan JUKE (F15) | Nissan PULSAR Наклонная задняя часть (C13) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53061 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 508 мм |
| Ширина ядра радіатора | 424 мм |
| Глибина ядра радіатора | 27 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Pulsar, Juke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 27 |
| Довжина решітки [мм] | 508 |
| Код товару | 53061 |
| Ширина решітки [мм] | 424 |