



5 553 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 112101 | AKS DASIS | 510036N | AKS DASIS | 510038N |
| AUTOGAMMA | 104065 | AUTOGAMMA | 104074 | AVA Clever Choice | HY2112 |
| AVA Clever Choice | HY2114 | EACLIMA | 31R28039 | EACLIMA | 31R28041 |
| FRIGAIR | 01283090 | FRIGAIR | 01283092 | HELLA | 8MK376762361 |
| HYUNDAI | 2531026450 | HYUNDAI | 2531026470 | HYUNDAI | 2531026480 |
| NISSENS | 67036 | VAN WEZEL | 82002112 | VAN WEZEL | 82002114 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FE I (SM) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53161 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 725 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 18 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 18 |
| Довжина решітки [мм] | 725 |
| Код товару | 53161 |
| Ширина решітки [мм] | 400 |