



3 789 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 210123N | AVA Clever Choice | TO2333 | AVA Clever Choice | TOA2333 |
| DENSO | DRM50035 | EACLIMA | 31R71004 | FRIGAIR | 01153129 |
| HELLA | 8MK376773691 | MAHLE | CR1530000S | NRF | 53395 |
| TOYOTA | 164000H180 | TOYOTA | 164000H181 | VALEO | 701353 |
| VAN WEZEL | 53002333 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Toyota AVENSIS седан (T25) | Toyota AVENSIS (T25_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53394 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 625 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Глибина ядра радіатора | 25 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 25 |
| Довжина решітки [мм] | 625 |
| Код товару | 53394 |
| Ширина решітки [мм] | 378 |