



4 157 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 100042N | AUTOGAMMA | 103926 | AVA Clever Choice | HD2183 |
| DENSO | DRM40024 | EACLIMA | 31R26059 | FRIGAIR | 01193026 |
| HELLA | 8MK376768371 | HONDA | 19010RAAA01 | HONDA | 19010RAAA51 |
| HONDA | 19010RAAA61 | HONDA | 19010RAAA71 | HONDA | 19010RAAA81 |
| KALE | 347590 | KOYORAD | PL081617 | MAHLE | CR1462000S |
| NISSENS | 69475 | THERMOTEC | D74015TT | VAN WEZEL | 25002183 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda ACCORD VII Tourer (CM) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53970 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 718 мм |
| Ширина ядра радіатора | 400 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Конструктивні особливості | З монтажними деталями |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | Accord |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 718 |
| Код товару | 53970 |
| Ширина решітки [мм] | 400 |