



6 153 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 111080 | AKS DASIS | 100064N | AUTOGAMMA | 105126 |
| AVA Clever Choice | HD2215 | DENSO | DRM40036 | EACLIMA | 31R26073 |
| FRIGAIR | 01193035 | HONDA | 19010RMAE01 | JDEUS | 013M32 |
| KOYORAD | PL082586 | NISSENS | 68602A | THERMOTEC | D74020TT |
| VAN WEZEL | 25002215 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Honda EDIX (BE) | Honda CR-V II (RD_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58383 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 649 мм |
| Ширина ядра радіатора | 398 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Honda |
| Сумісність з моделлю | CR-V, FR-V |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 649 |
| Код товару | 58383 |
| Ширина решітки [мм] | 398 |