



5 780 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 123157 | AKS DASIS | 180044N | AUTOGAMMA | 103114 |
| AVA Clever Choice | RT2300 | AVA Clever Choice | RTA2300 | EACLIMA | 31R60133 |
| HELLA | 8MK376716311 | MAHLE | CR462000P | NISSENS | 63771 |
| RENAULT | 7701474241 | RENAULT | 8200033729 | VALEO | 734728 |
| VAN WEZEL | 43002300 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Renault VEL SATIS (BJ0_) | Renault ESPACE IV (JK0/1_) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 58490 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 680 мм |
| Ширина ядра радіатора | 438 мм |
| Глибина ядра радіатора | 40 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Espace |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 40 |
| Довжина решітки [мм] | 680 |
| Код товару | 58490 |
| Ширина решітки [мм] | 438 |