



5 141 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 090158N | AVA Clever Choice | OL2701 | EACLIMA | 31R54245 |
| KALE | 358950 | KOYORAD | PL313375 | MAHLE | CR2592000P |
| NISSENS | 630764 | OPEL | 1300348 | OPEL | 13421311 |
| OPEL | 39074653 | VAN WEZEL | 37012708 | VAUXHALL | 13421311 |
| VAUXHALL | 39074653 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Opel ASTRA J | Opel INSIGNIA A Country Tourer (G09) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 550048 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 665 мм |
| Ширина ядра радіатора | 388 мм |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia, Astra, Cascada, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 26 |
| Довжина решітки [мм] | 665 |
| Код товару | 550048 |
| Ширина решітки [мм] | 388 |
| для номера OE | 1300348 |