



3 508 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 43535 | AKS DASIS | 172008N | AUTO AIR GLOUCESTER | 161985 |
| AUTOGAMMA | 107186 | AVA Clever Choice | DN5401D | AVA Clever Choice | DNA5401 |
| DELPHI | CF20284 | DENSO | DCN46018 | FRIGAIR | 08213038 |
| KALE | 343165 | KOYORAD | CD020616 | MAGNETI MARELLI | 350203078003 |
| MAGNETI MARELLI | 350203992000 | NISSAN | 921103DD0A | NISSENS | 940338 |
| VALEO | 814454 | VAN WEZEL | 13005401 | VAN WEZEL | 13015401 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Nissan JUKE (F15) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350040 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Довжина ядра радіатора | 435 мм |
| Ширина ядра радіатора | 410 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 10.1 мм |
| Конструктивні особливості | З ущільнювальним кільцем |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Juke |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 10,1 |
| Ø впускного отвору [мм] | 15,5 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 435 |
| Код товару | 350040 |
| Ширина решітки [мм] | 410 |