




1 854 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| BLUE PRINT | ADBP420118 | BOSCH | 0986460197 | BREMBO | P09032 |
| DELPHI | LP5039EV | FEBI BILSTEIN | 183715 | ICER | 182461 |
| LPR | 05P2248 | MINTEX | MDB3498 | OPTIMAL | BP12812 |
| TESLA | 109741600B | TESLA | 109741600C | TESLA | 156216000A |
| TEXTAR | 2649601 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| TESLA MODEL S | TESLA MODEL X (5YJX) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0252469616PD |
| Виробник | Meyle |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Призначення | Задні колеса |
| Ширина | 127 мм |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 16.5 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | TESLA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 53 |
| Гальмівна система | Mando |
| Код товару | 0252469616PD |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина (мм) | 16,5 |
| Ширина [мм] | 127 |
| Якість | PREMIUM |