



4 728 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| DENSO | DCN32072 | MAGNETI MARELLI | 350203845000 | NISSENS | 940907 |
| NRF | 350028 | VALEO | 812665 | VAN WEZEL | 58005330 |
| VEMO | V15621057 | VW | 5C0820411K |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| VW JETTA IV (162, 163) | VW BEETLE (5C1) | VW BEETLE кабрио (5C7) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 350507 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 560 мм |
| Ширина ядра радіатора | 397 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Діаметр вихідного отвору | 17.1 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Beetle |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø випускного отвору [мм] | 17,1 |
| Ø впускного отвору [мм] | 19,7 |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 560 |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з осушувачем |
| Код товару | 350507 |
| Ширина решітки [мм] | 397 |