




2 039 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 35341 | ATE | 13046055192 | BREMBO | P30118 |
| DELPHI | LP3554 | FERODO | FDB5411 | fri.tech. | 12830 |
| HELLA PAGID | 8DB355040081 | HERTH+BUSS JAKOPARTS | J3610534 | HYUNDAI | 58302S1A30 |
| HYUNDAI | 58302S1A50 | ICER | 182388 | JURID | 574153J |
| METELLI | 2212830 | MEYLE | 0252614216 | RAICAM | RA12650 |
| REMSA | 187802 | ROADHOUSE | 2187802 | TEXTAR | 2614201 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Hyundai SANTA FÉ IV (TM, TMA) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 261421601 |
| Виробник | Zimmermann |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Ширина | 111 мм |
| Висота | 47 мм |
| Товщина | 16 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота [мм] | 47 |
| Гальмівна система | ADVICS |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | Фото відповідає комплекту постачання |
| Знак відповідності нормам | ECE R90 APPROVED |
| Код товару | 261421601 |
| Товщина (мм) | 16 |
| Ширина [мм] | 111 |