




4 020 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| A.B.S. | 18479 | AP | 20131V | ATE | 24013401081 |
| BOSCH | 0986479D28 | BRECO | BV9407 | BREMBO | 09D93711 |
| DELPHI | BG9332C | FERODO | DDF2686RC1 | HELLA PAGID | 8DD355134351 |
| JURID | 563249JC1 | PILENGA | V1712R | PORSCHE | 95B615302 |
| PORSCHE | 95B615302F | PORSCHE | 95B615302H | PORSCHE | 95B615302R |
| SHW Performance | PFR39522 | TEXTAR | 92319105 | ZIMMERMANN | 460155352 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Porsche MACAN |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zimmermann |
| Код запчастини | 460451520 |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип | Високовуглецевий |
| Покриття дисків | З покриттям |
| Товщина | 34 мм |
| Висота | 52 мм |
| Діаметр маточини | 112 мм |
| Сумісність з маркою | Porsche |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ø окружності центрів отворів [мм] | 112 |
| Висота [мм] | 52 |
| Діаметр центрування [мм] | 68 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 350 |
| Код товару | 460451520 |
| Кількість отворів у диску | 5 |
| Товщина гальмівного диска [мм] | 34 |
| парні номери артикулів | 460.4514.20 |