




2 947 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| AKS DASIS | 069016N | AUGROS | 55069XL7 | AVA Clever Choice | CN6333 |
| CITROËN/PEUGEOT | 6448W8 | MAHLE | AH330000S | MAHLE | AH330000S |
| NISSENS | 72987 | NRF | 54360 | VALEO | 811534 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| Citroen C4 II (B7) | Citroen DS4 | DS DS 4 / DS 4 CROSSBACK |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 09016703 |
| Виробник | Van Wezel |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Довжина ядра радіатора | 172 мм |
| Ширина ядра радіатора | 231 мм |
| Глибина ядра радіатора | 22 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина решітки [мм] | 22 |
| Довжина решітки [мм] | 172 |
| Код товару | 09016703 |
| Ширина решітки [мм] | 231 |