




4 403 ₴



| Виробник | Артикул | Виробник | Артикул | Виробник | Артикул |
| 4SEASONS | 115029 | AKS DASIS | 510095N | AUTOGAMMA | 104768 |
| AVA Clever Choice | KA2075 | AVA Clever Choice | KA2090 | AVA Clever Choice | KAA2075 |
| EACLIMA | 31R36028 | EACLIMA | 31R36080 | FRIGAIR | 01333031 |
| JDEUS | 065M21 | KALE | 348625 | KIA | 253102F010 |
| KIA | 253102F050 | KIA | 253102F071 | KIA | S253102F050 |
| KOYORAD | PL822449 | NISSENS | 66649 | VALEO | 735535 |
| VAN WEZEL | 83002075 |

| Марка / Модель | Марка / Модель | Марка / Модель |
| KIA CERATO (LD) |
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 53162 |
| Виробник | NRF |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Матеріал | Алюміній |
| Призначення | Для автомобілів з комбінованим радіатором |
| Довжина ядра радіатора | 664 мм |
| Ширина ядра радіатора | 375 мм |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Cerato |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання радіатора | Паяні ребра |
| Глибина решітки [мм] | 16 |
| Довжина решітки [мм] | 664 |
| Код товару | 53162 |
| Ширина решітки [мм] | 375 |